Kosmetologo paslaugos

Paslaugos kūnui ir veidui

Naudojama kosmetika

BABOR
Grožis kaip viso gyvenimo kūrinys – taip galima apibūdinti nepaprastą Babor ženklo kosmetiką. Babor yra vokiška kompanija, kuri gamina natūralią kosmetiką nuo1955 m. Kompanijos darbo principas – natūralių kosmetinių priemonių veido ir kūno odos priežiūrai, sujungiančių efektyvius gamtos komponentus su naujausiomis technologijomis, gamyba. Babor odos priežiūros gamybos sistemos remiasi dviem pagrindinėmis odos savybėmis: odos tipu ir būkle. Babor odos priežiūros filosofija remiasi  pagarba individualiems odos poreikiams. Babor turi daugiau nei 600 produktų ir 130 procedūrų skirtų veidui ir kūnui. Apie 20 000 grožio institutų ir SPA centrų visame pasaulyje pasitiki Babor kokybe. Babor reiškia jaustis puikiai. Kokybė ir efektingumas – Babor produktų sėkmė!

oligodermie.jpgbabor.jpg

 

OLIGODERMIE
Prancūzai – žinomi, kaip vieni iš labiausiai vertinančių ir daugiausiai  besirūpinančių moters grožiu. Laboratorija Promat’s International, buvo sukurta Paryžeje daugiau nei prieš 30 metų (1976), joje gaminama profesionali kosmetika veidui ir kūnui Le Club Des Professionnels ir kosmetika Oligodermie individualiam naudojimui namuose. Promat‘s International kosmetika – tai aukščiausios kokybės produktai, sukurti siekiant optimalaus poveikio ir meniškai savyje derinantys mokslo žinias, naujas technologijas ir naudingus natūralius komponentus. Produktai yra be sintetinių kvapiųjų medžiagų, dažiklių ir konservantų. Unikalios formulės, kurių pagrindas – vertingosios, gaunamos iš natūralių šaltinių, medžiagos užtikrina aukščiausią kokybę ir gerus rezultatus.

O.D.A. – OPTIMUM DERMA ACIDITATE

Tai profesionali lietuviška, organinė kosmetika, kurios sudėtyje yra alfa-hidroksi ir beta-hidroksi-rūgštys, tokios kaip: glikolio, pieno, salicilo. O.D.A.- tai fiziologinį poveikį turintis produktas, kuris nesutrikdydamas visos subalansuotos organizmo veiklos, veikia stimuliuojančiai, regeneruojančiai ir stiprina odos imunitetą. O.D.A. suteikia galimybių spręsti šias odos problemas: spuoguota, porėta, riebi oda; pigmentinės dėmės; suglebusi, raukšlėta oda; jautri, plona oda linkusi į alerginius bėrimus; randai po spuogų. Cheminio šveitimo procedūros- tai puiki galimybė pagerinti odos išvaizdą ir būklę. 
 

Comments are closed.