Japoniškas manikiūras

 NAUJIENA !!!

Ar vis dar pamenate, kaip atrodo sveiki žvilgantys nagai?Japoniškas manikiūras orientuotas ne į nago dekoravimą, o į jo paviršiaus puoselėjimą. Tekančios saulės šalies gražuolėms manikiūro procesas ne mažiau svarbus, nei jo rezultatas, todėl ir japoniškas manikiūras labai primena ritualą, o ne grožio procedūrą. Jo metu rūpinamasi ne tik rankų ir nagų grožiu, bet ir dvasine harmonija.Japoniškas manikiūras – unikali iš Rytų atkeliavusi procedūra, leidžianti visiškai išgydyti net ir silpniausius bei pažeistus nagus. Po keleto seansų nagai sutvirtėja, atgauna elastingumą, vėl tampa lygūs, įgyja sveiką rausvą atspalvį bei natūralų blizgesį.

7 etapai Stebuklui išsiskleisti reikia laiko. Todėl japoniško manikiūro ritualas nėra trumpas, jis skirstomas į 7 etapus.

1 etapas. Išankstinė nago būklės diagnostika. Prieš pradedant manikiūrą svarbu nustatyti, kokios nago problemos ir pažeidimai. Tada galima individualiai parinkti pačias tinkamiausias priemones, kurių kiekviena gydys nago pažeidimus bei puoselės jų grožį.

2 etapas. Rankos įtrinamos dezinfekuojančiu preparatu, pagamintu bičių vaško pagrindu. Bičių vaškas turi baktericidinių priešuždegiminių ir minkštinamųjų savybių, jame gausu provitamino A, kuris padeda atsistatyti nago plokštelei. Po keleto procedūrų nago plokštelė tampa stangresnė, nebesisluoksniuoja ir nelūžinėja.

3 etapas. Kutikula suminkštinama jojobos aliejumi ir atstumiama keraminėmis arba apelsinmedžio lazdelėmis. Kutikulos sritis įtrinama specialiu serumu, kurio sudėtyje yra jūros augalų, bambuko, raudonosios arbatos, kvapiosios kanangos (ilang ilang), vanilės ar lotoso žiedų ekstraktų – kiekvienas šių komponentų atskirai arba keleto jų kokteilis turi ypatingų gydomųjų ir grožį puoselėjančių komponentų.

4 etapas. Nagams stiprinti naudojama speciali pasta, kurioje gausu mineralų ir mikroelementų. Kalcis stiprina nagus, o natūralių deimantų trupiniai lygina nago plokštelės paviršių. Mineralai, įeinantys į pastos sudėtį, stimuliuoja nagų augimą ir neleidžia jiems sluoksniuotis. Pastos sudedamosios dalys stiprina nago viršutinį sluoksnį ir išsaugo jame natūralią drėgmę. Virš maitinamosios pastos užbarstomas pudros, kurioje yra silicio, sluoksnis. Tokia pudra hermetiškai apsaugo maitinamąją pastą nuo išorės poveikio.

5 etapas. Nagas šlifuojamas ryžių mentele ir veršiuko odos gabalėliu. Tada poliruojamas ir balinamas deimantų dulkėmis. Pastarasis etapas suteikia nagams tvirtumo – deimantų dulkėse yra 22 amino rūgštys, 18 mikroelementų, taip pat gliukozės, baltymų, vitaminų B ir D.

6 etapas. Nagas padengiamas pagrindu, pagamintu iš bambuko ekstrakto ir kvapiosios kanangos aliejaus. Šis preparatas praturtintas keratinais ir mineralais, ypač cinku, stimuliuojančiu nago augimą ir neleidžiančio jam sluoksniuotis. Pagrindas su keramidais padeda sutvirtinti silpnesnes nago vietas. Nago hidrolipidų balansą padeda atstatyti ženšenio ekstraktas.

7 etapas. Procedūra baigiama karštų maišelių su druska ir žolelėmis masažu. Šilkiniai maišeliai priberiami mineralinės druskos arba kvarcinio smėlio, į juos įlašinama aromatinio aliejaus arba įberiama džiovintų gėlių, žolelių. Toks masažas paspartina kraujo apytaką, skatina odos ląstelių regeneraciją, atpalaiduoja riešų kraujagysles, šalina rankų įtampą ir nuovargį, maitina rankų odą.

Japonišką manikiūrą rekomenduojama atlikti kas 2 savaites – būtent tiek laiko nagas absorbuoja visus maitinamosios pastos elementus.

Kaina rasite čia.

Comments are closed.